Pierwszy etap zawodów, czyli część narciarska odbyła się w piątek 20 stycznia na Szczecińskiej Gubałówce.
W rywalizacji na stoku w slalomie specjalnym wzięło udział 16 uczestników, 15 narciarzy i 1 snowbordzista. Na uwagę zasługuje oprawa organizacyjna. Wykorzystano profesjonalne urządzenia do mierzenia czasu, byli starterzy oraz sędzia Krzysztof Góra. W ceremonii wręczenia nagród i imprezie integracyjnej uczestniczyło 25 osób. Najlepszy czas w dwóch przejazdach uzyskał Zbyszek Patorski, drugi był Włodek Bryła, a trzeci Karol Olewnik. W pozostałych kategoriach zwyciężyli: junior – Nel Bryła, kobiety – Iza Magiera, snowbord – Kacper Bobala. Sponsorzy ufundowali puchary, medale i nagrody. Każdy z uczestników otrzymał w prezencie narciarską czapkę używaną przez narciarzy reprezentacji Szwecji. To z pewnością zobowiązuje do poprawienia wyników w kolejnych zawodach.

Sponsorami imprezy byli: Włodzimierz Bryła oraz organizator wyjazdów narciarskich Allegra. Patroni medialni: Prestiż, Golfpl.com i Golf Mediatour.

Druga część zawodów, Turniej Golfowy, odbędzie się w pierwszym dogodnym terminie na przełomie marca i kwietnia.
Serdecznie zapraszamy.
Zapraszamy serdecznie na pierwszą część Zawodów Narciarsko Golfowych, czyli slalom specjalny na Szczecińskiej Gubałówce.
Zawody Narciarskie odbędą się w piątek 20 stycznia o godzinie 17:00, a zakończą wieczorem w „Bacówce” Ceremonią Wręczenia Nagród i imprezą integracyjną.
Dzięki wsparciu zawodów przez naszego kolegę klubowego Włodzimierza Bryłę, proponujemy atrakcyjne ceny za uczestnictwo, które wynosi 85 zł od osoby dorosłej, 45 zł junior.
W opłacie zawarte są między innymi korzystanie ze stoku (10 przejazdów – koszt nominalny 50 zł) oraz catering (koszt 55 zł/osoba).

Prosimy o jak najszybsze zgłaszenie się do zawodów.

Zapraszamy serdecznie wszystkich juniorów do zapoznania się z ofertą
oboz_walcz_2017
Zapraszamy na treningi TPI GOLF FITNESS z Maxem Sałudą
Już od dzisiaj rozpocznij przygotowania do następnego sezonu golfowego.
TPI

Tej zimy zajęcia dzielimy na DWIE GRUPY:
FIT - Starter - miejsce Fitness World hotel Radisson
Poniedziałek 20:30 - 22:00
Piątek 16:00 - 17:30

SPORT - Advanced - miejsce Fizjoline ul. Kosynierów 14 (Prawobrzeże)
Poniedziałek 18:30 - 20:00
Środa 17:30 - 19:00

Cennik dla obu grup jest ten sam. Karnet 10 treningów:
- 550zł treningi grupowe (ważne przez 3 miesiące)
- 1250zł treningi indywidualne (ważne przez 3 miesiące)
- Możliwość kupienia dedykowanej koszulki treningowej firmy NIKE + 50zł do ceny karnetu.

OPIS TRENINGÓW:
Treningi FIT STARTER dedykowane są dla osób, które nie uprawiają czynnie żadnej aktywności fizycznej. Treningi te celowane są na aktywizację aparatu ruchu oraz kierunkowej pracy nad mobilnością i stabilizacją ciała czyli niezbędnych aspektów efektywnego swingu golfowego. Poprzez baterię prostych testów TPI (Titleist Performance Institute) każdy indywidualnie dowiaduje się o swoich możliwościach ruchowych. Wyniki testów dadzą nam odpowiedź co możemy wykonać w swingu golfowym, a czego nie. Dalszym procesem jest praca nad poprawą motorycznych elementów swingu golfowego poprzez ćwiczenia oparte na programie TPI.

Treningi SPORT ADVANCED dedykowane są dla osób, które czynnie uprawiają aktywność ruchową oraz są w stanie popracować na wyższej intensywności. Treningi te celowane są na dynamikę, siłę eksplozywną, mobilność i stabilizacje ciała, koordynację oko-ręka. Poruszane również będą aspekty treningu mentalnego oraz poprawie mobilności w stawach, które na podstawie testów TPI przeszkadzają w osiągnięciu lepszej techniki swingu golfowego.
Dodatkowo treningi SPORT Advanced prowadzone są we współpracy z zespółem fizjoterapeutów FIZJOLINE. Dodatkowo treningi odbywać się będą z pomocą specjalistycznego sprzętu m.in. KAISER oraz VERTIMAX.

STARTUJEMY OD PRZYSZŁEGO TYGODNIA TJ. 21.11

ZAPISY ORAZ INFORMACJE - MAX SAŁUDA - 691 320 435
Zapraszamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w zajęciach Golfowej Szkółki Juniorskiej, która prowadzona będzie w ramach Narodowego Programu Juniorskiego przez wykwalifikowanych trenerów: Max Sałuda, Adrian Kaczała i Janusz Kulig. Zajęcia będą odbywały się co tydzień w niedzielę. W zajęciach będzie brał również udział trener fitness.
Uwaga! Pierwsze zajęcia odbędą się już 4 września

niedziele w godzinach 10:30 – 12:00.
Koszt zajęć 120 zł/mc

Dodatkowo w środy w godzinach 17:30 – 19:00 treningi będzie prowadził Janusz Kulig