Zapraszamy do Restauracji Binowo Park Golf Club


Kuchnia w Binowo Park Golf Club to lekkie, ciekawie skomponowane dania - wiele świeżych ziół i warzyw w asyście win z całego świata. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły, również przy organizowaniu większych spotkań takich jak wesela, przyjęcia okolicznościowe. Pomagamy w podejmowaniu decyzji tak, aby przyjęcie było przyjemnością dla wszystkich - gości i gospodarzy. Dokładamy wszelkich starań, aby goście mieli miłe wspomnienia z Binowa.

Godziny otwarcia

W okresie zimowym Restauracja Binowo Park zaprasza do organizowania imprez okolicznościowch oraz zamawiania cateringu świątecznego.

Restauracja Binowo Park- Laureat Restaurant Week

Restaurant Week to festiwal najlepszych restauracji z całej Polski. Szczecińska edycja przyciągnęła do współpracy 24 restauracje. Goście mogli zgosić swoje opinie w pięciu aspektach wśród których wygrane przez Restauracj Binowo Park to: najlepsze danie główne, najlepszy deser, najlepsza obsługa. Dzięki tym wyróżnieniom nasza restauracja zajęła I miejsce w ogólnej klasyfikacji Restaurant Week Szczecin.
Dziękujemy gościom uczestniczącym w festiwalu za uznanie i swoje głosy, a pozostałych zapraszamy do restauracyjnego doświadczenia z nasza kuchnią.

Restauracja Binowo Park Golf Club
Restaurant Week Binowo Park